OKNA A DVEŘE PRO DŮM VAŠICH SNŮ


Architektura domů je stejně rozmanitá, jako lidé, kteří v nich bydlí. Styl budovy ovšem nevyplývá pouze ze způsobu, jakým byla postavena. Charakter rozhodující měrou zdůrazňují právě okna a dveře. Díky oknům a dveřím Internorm můžete uskutečnit své představy o bydlení. Internorm Vám nabídne vhodné řešení.

UŽ JSTE NĚKDY ZAPOMNĚLI NA VĚTRÁNÍ?

Zřejmě již máte I-tec větrání od společnosti Internorm. Protože v našich oknech je větrání již kompletně integrováno v rámu. Tím je zajištěno i při zavřeném okně 24 hodin přísun čerstvého vzduchu a optimální klima v místnosti.

Vymýšlíme a vyrábíme kvalitní okna

Každé okno od Internormu je vyrobeno přesně podle Vašich představ a přesně na míru. Náš široký sortiment zahrnuje:
 • plastová okna
 • plasthliníková okna
 • dřevohliníková okna
 • zdvojená okna
 • Okna nabízíme v nejrůznějších provedeních a designech – bez rámu, plošně lícující, s hranatými rámy nebo se zaoblenými hranami na křídle a rámu. Jsou vhodná pro každý architektonický styl a design Vašeho domu.

  Dokonalá ochrana před vloupáním, vynikající tepelně izolační vlastnosti a zvukotěsnost jsou u oken od Internormu samozřejmostí. Klademe velký důraz na náročný design a dokonalé zpracování i nejmenších detailů. Bohaté příslušenství poskytuje při výběru oken nespočet možností. Nabízíme nejen dlouhou řadu klik nejrůznějších designových provedení, ale také okenní kování s designovými zavíracími díly, které nejen že dobře vypadají, ale navíc také usnadňují čištění oken.

  Naše okna samozřejmě vyrábíme také jako balkonové dveře, terasové dveře, posuvná okna resp. posuvné dveře, zdvižněposuvné dveře, velkoplošná zasklení nebo sklepní okna.

  Plastová okna

  Plasty jsou cenově výhodné, odolné vůči vlhkosti, elastické a vyznačují se nízkou tepelnou vodivostí. To všechno jsou dokonalé vlastnosti pro výrobu oken. Plast proto používáme k výrobě oken už po mnoho desetiletí. Plastové profily vyrábíme ve vlastních výrobních závodech a následně z nich zhotovujeme okna požadovaných tvarů. Protože 100 % výroby probíhá v našich závodech, můžeme garantovat maximální kvalitu za dosažitelnou cenu.

  Nabízíme nejrůznější modely v nejrůznějších designových provedeních. Jedno mají ovšem všechny modely společné: I-tec zasklení. U každého plastového okna od Internormu je tabule skla přilepena k okennímu křídlu po celém obvodu. Díky tomu mají okna výrazně lepší stabilitu, tepelně i zvukově izolační vlastnosti, zaručují lepší ochranu před vloupáním a lepší funkčnost.

  Proč okna INTERNORM?

  1Evropská značka oken č. 1
  Internorm je silný rodinný podnik, který neustále nastavuje nová celoevropská měřítka, a to již od okamžiku, kdy světlo světa spatřilo první plastové okno, přes zavedení výroby dřevohliníkových oken až po současné inovace v oblasti technologií i designu. Díky kontinuálnímu technickému vývoji a stále novým inovacím jsme se stali průkopníkem tohoto odvětví.
  2INTERNORM MÁ ZA SEBOU UŽ VÍC NEŽ 85 LET EXISTENCE
  Internorm je rodinný podnik s více než 85letou historií. Z původně malého zámečnictví se vypracoval na největší mezinárodně aktivní značku oken.
  323 MILIONU OKENNÍCH A DVEŘNÍCH JEDNOTEK
  Tři výrobní závody v Traunu, Sarleinsbachu a Lannachu za tu dobu opustilo více než 23 milionu okenních a dveřních jednotek. Děkujeme našim zákazníkům za důvěru!
  4100% MADE IN AUSTRIA
  Výroba probíhá výlučně v Rakousku. Jsme hrdí na kvalitu našich produktů!
  51 800 ZAMĚSTNANCŮ
  Naši zaměstnanci jsou specialisté, kterým nechybí nadšení, vynalézavost a láska k detailu.
  61 300 OBCHODNÍCH PARTNERŮ V 21 ZEMÍCH
  Naše kvalitní výrobky prodáváme výhradně prostřednictvím vybraných obchodních partnerů, kteří jsou zárukou vysoce kompetentních služeb.
  7NAŠE SILNÉ STRÁNKY
  - průkopník v plastových oknech - ucelená koncepce okenních systémů - prvotřídní nabídka vysoce tepelně izolačních oken - jistota přední mezinárodní značky
  Close