BRAMAC - DŮVĚRYHODNÁ ZNAČKA


Od roku 1991 kdy začala firma BRAMAC dodávat na trh v ČR a od roku 1992 vyrábět betonové tašky v Chrudimi, potvrzuje stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Každým dnem přibývají spokojení zákazníci, kteří svěřili bezpečí svého domova značce BRAMAC.

Střecha BRAMAC - slouží skutečně déle.

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Střecha BRAMAC - potěší každé oko.

Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.

Střecha BRAMAC - potvrzená jistota.

Příslušnost k celosvětovému koncernu nám umožňuje přístup k nejmodernějším technologiím, které zajišťují prvotřídní kvalitu výrobků. Střešní tašky společně s doplňky jsou pravidelně testovány v nejmodernějších laboratořích koncernu.

Střecha BRAMAC - extrémní odolnost.

Kombinace prvotřídní kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.

Střecha BRAMAC - bezkonkurenční záruky.

Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30-leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15-letou záruku na funkčnost střešního systému, která uživateli zajišťuje po celou dobu trvání záruky klidný spánek.

Střecha BRAMAC - kompletní řešení

Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové systémy a solární kolektory. Firma BRAMAC jako jediná nabízí kompletní střechu z jedné ruky.

Střecha BRAMAC - stojí méně než byste čekali.

Střecha BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od nás připravit nabídku a budete příjemně překvapeni.

Střecha BRAMAC - vstřícnost k zákazníkům.

Při vývoji nových modelů, povrchových úprav a doplňků reagujeme na nové potřeby a zvyšující se požadavky zákazníků. V každém okamžiku Vašeho rozhodování je Vám k dispozici tým odborníků. Mezi naše služby patří také bezplatný návrh celé střechy, okapového systému a solárních kolektorů, nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm.

Střecha BRAMAC - šetří životní prostředí.

Ekologický aspekt výroby stále nabývá na významu. Tašky BRAMAC se vyznačují nízkou spotřebou energie při výrobě. Současně se jedná o jeden z mála plně recyklovatelných materiálů. Volba střechy BRAMAC může být vaším příspěvkem ke zlepšení životního prostředí, které můžete ještě umocnit využitím solárních kolektorů pro ohřev teplé vody či pro podporu vytápění. Nadkrokevní izolace BramacTherm zajistí dokonalou izolaci střechy a příspívá tím k úspoře nákladů na vytápení. Střešní skladba Bramac COOL umožní snížit teplotu podkrovních prostor až o sedm stupňů, čím snižuje náklady na klimatizaci.
Close