SIKO


Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně a nově nabízíme také dveře. Působíme ve více než 40 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění téměř 800 zaměstnanců a náš konsolidovaný obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Nabízíme ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru(plánované kuchyně) i sektorových kuchyní.

Proč SIKO?

1SIKO - vize a poslání firmy
SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je pro všechny své zákazníky spolehlivým a inspirujícím partnerem. Usilujeme o to, abychom byli jedinou správnou volbou pro každou koupelnu či kuchyni. Jsme sehraný tým profesionálů a naším společným cílem je vybudovat firmu evropského významu. Našim posláním je inspirovat každého k tomu, aby ze své koupelny vytvořil oázu pohody a relaxace a ze své kuchyně společenský prostor pro příjemné gastronomické zážitky. Nabízíme chytrá řešení s přihlédnutím k individuálním potřebám a možnostem zákazníka. Jsme výjimeční tím, že již více než 25 let tvoříme koupelny či kuchyně, jako by byly naše vlastní.
2SIKO inspiruje
Jednou z největších předností naší firmy je možnost načerpání skutečně maximální inspirace pro vaši koupelnu přímo v každé vzorkovně SIKO. A to díky desítkám a stovkám vystavených koupelen, které jsou osazeny veškerými zařizovacími předměty a mají dostatečně inspirativní rozměry. U nás nenajdete vystavené koupelny bez nápadu s půdorysem 0,5 m2. My vám nebudeme nabízet vanu pouze z katalogu. U nás si vanu nejprve prohlédnete, vyzkoušíte a pak se teprve rozhodnete, jestli je to ta pravá pro vás. SIKO bylo první na českém trhu, které začalo prezentovat názorně vzorové koupelnové realizace, v naší hantýrce "kóje".
3SIKO šetří vaše peníze
Bouráme mýty o tom, že kvalitní obklad lze pořídit pouze za 499 Kč/m2 a více. Bouráme mýty, že kvalitní značkovou vodovodní baterii koupíte minimálně za 3 999 Kč. Zároveň se ale zaručujeme, že i při volbě méně cenově náročných výrobků dokážeme uspokojit vaši touhu obklopit se kvalitními značkovými výrobky. Snažíme se nabízet inspiraci nejen pro „horních 10 tisíc“, ale i pro „dolních devět milionů“. Na druhou stranu se ale dokážeme postarat o klienty, kterým jde především o nejvyšší možnou kvalitu nabízeného zboží a služeb – od toho je tu naše speciální VIP oddělení ELITE BATH. Pro naše zákazníky navíc máme připraven zajímavý systém množstevních slev.
4SIKO šetří váš čas
Ano, mnoho prodejců koupelen v ČR vám nabízí „kompletní“ sortiment. Pouze SIKO je ale schopné vám opravdu kompletní sortiment nabídnout bez nutnosti tyto výrobky překupovat „z druhé ruky“. Obrovské skladové zásoby, které nemají na trhu koupelen v ČR konkurenci, nám umožňují uspokojovat potřeby zákazníků v co nejkratších možných termínech. Dostupnost zboží je pro nás prioritou.
5SIKO - největší prodejce koupelnového vybavení v ČR a stěžejní partner nejvýznamnějších výrobců
Pro mnoho nejvýznamnějších výrobců koupelnového vybavení jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ v ČR a na Slovensku největším odběratelem. Mezi tyto výrobce patří mj. firmy RAKO – obklady a dlažba, KERAMIA – koupelnový nábytek, RAVAK – sprchové kouty a vany, JIKA, LAUFEN, ROCA, IDEAL STANDARD – sanitární keramika, sprchové kouty, koupelnový nábytek, CERESIT, MAPEI – lepidla, spárovací hmoty, stavební chemie, TECE – sprchové žlaby a podomítkové nádrže, EGLO, EBIR – koupelnové osvětlení. V případě mnohých zahraničních výrobců jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jejich největším či výhradním dovozcem do ČR. Jedná se zejména o firmy VENUS – španělské obklady a dlažba, KALE, EGE – turecké celosvětově uznávané obklady a dlažba: PILCH – polské obklady a dlažba, VitrA, VILLEROY BOCH, KERAMAG, KOLO, KEUCO – sanitární keramika, vodovodní baterie PAFFONI (Itálie) a HANSGROHE a GROHE (Německo), HUPPE – sprchové kouty, COWAY – bidetovací sedátka, INDA, BEMETA – koupelnové doplňky, STARAX – kuchyňské doplňky. U některých zahraničních firem či u části jejich sortimentu mají SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ výhradní zastoupení pro Českou republiku. Oficiálně tímto způsobem na českém trhu reprezentují např. firmy Venus, Kale a Azulejo, DOM , GEOTILES, SINTESI, SLATE LITE, GRANITI FIANDRE vyrábějící prestižní obklady a dlažbu či výrobci sanitární keramiky ROCA, LAUFEN, LECICO, IDEAL STANDARD. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ se rovněž zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. Spolupracují přitom s renomovanými českými i zahraničními výrobci, které si pečlivě vybírají. Do kategorie vlastních značek patří LAGUNA – akrylátové vany, OPTIMA – vodovodní baterie a koupelnové doplňky, GLACERA – sanitární keramika, ANIMA – sprchové kouty a zástěny, NATUREL – koupelnový nábytek, kuchyně, dveře a nábytek na míru, FINEZA – obklady a dlažba, PREMIUM MOSAIC – skleněné, keramické a kamenné mozaiky, TRIOMINI – sanitární keramika, sprchové kouty. V ekonomické cenové úrovni nabízejí SIKO KOUPELNY široké spektrum výrobků pod značkami Multi a S-line. SIKO je největší na českém trhu. To s sebou přináší úspory z rozsahu – tyto úspory se týkají nejen nejnižších možných nákupních cen při objednávkách od jednotlivých dodavatelů řádově za desítky milionů ročně, ale i maximální tlak na kvalitu veškerého námi nakupovaného zboží, které vám potom nabízíme. Za kvalitu SIKO ručí!
6SIKO jde s dobou
Světové veletrhy s koupelnovým vybavením v Evropě, Asii a Americe navštěvují pravidelně naši profesionálové, kteří se zabývají výběrem nejnovějších designů pro představení na českém trhu. Každoročně zařazujeme do nabídky desítky novinek, které mají téměř 90% úspěšnost – po jejich představení se naprostá většina z nich dostane mezi bestsellery v daných sortimentech. SIKO nabízí koupelny pro každého, od romantiků po minimalisty.
7SIKO investuje
Investujeme nejen do budování nových vzorkoven, ale i do obměny prezentovaných koupelen na stávajících prodejnách. Každá z nich projde několikrát do roka renovací, díky čemuž jsme schopni zákazníkům nabízet aktuální trendy ve vývoji světové nabídky.
8SIKO nemá zaměstnance
SIKO ve svých řadách nemá zaměstnance, ale spolupracovníky, na které je spolehnutí a kteří táhnou za jeden provaz. Naším cílem není jen prodávat, u nás platí osvědčené: náš zákazník, náš pán.
 
Close