Naše výhody:

1Vnitřní opláštění deskami RigiStabil
Požární odolnost, tuhost konstrukce, vzduchová neprůzvučnost, odolnost proti vlhkosti, to jsou některé z mnoha funkcí, které v dřevostavbách plní deskové materiály. Jedna z nejpoužívanějších desek v dřevostavbách je konstrukční deska RigiStabil, která je oblíbená právě pro svoje univerzální použití. V čem tkví kouzlo této sádrokartonové desky?
2Univerzálnost
Deska RigiStabil je využitelná v rámci celého domu. Použijeme ji pro vnější opláštění budovy, pro nosné i nenosné příčky v interiéru, je vhodná do vlhkých prostor, například koupelen, oceníme ji v prostorech, kde plánujeme kotvit těžké předměty. RigiStabil se používá také pro instalaci suchých podlah a podhledů.
3Vysoká únosnost
RigiStabil má nejvyšší únosnost ze všech deskových materiálů používaných v dřevostavbách. Na jeden kotevní bod unese až 80 kg. Do RigiStabilu tak lehce přikotvíme například těžké kuchyňské skříňky nebo poličky s knihami.
4Pevnost a odolnost
RigiStabil je velmi pevná a odolná deska, která snadno odolá nárazům. Přitom je o 8 kg lehčí, než deska sádrovláknitá. Ve srovnání s OSB deskami má mnohem nižší roztažnost. Stavebníkům se s ní velmi dobře pracuje také díky tomu, že není tak křehká jako jiné desky.
5Čistí vzduch
RigiStabil je dodáván s technologií Activ´Air, která trvale odstraňuje škodlivou organickou látku formaldehyd z ovzduší. Cena přitom není o moc vyšší než za desky bez této technologie. Pokud vám opravdu záleží na zdravém interiéru, není o čem přemýšlet.
6Systémové řešení
RigiStabil nabízí ucelený stavební systém s deklarovanými hodnotami požární odolnosti a vzduchové neprůzvučnosti. Nosné konstrukce z RigiStabilu jsou certifikované akreditovanou zkušebnou.
7Hladký povrch
Deska RigiStabil má dokonale hladký povrch, který není potřeba celoplošně stěrkovat. Při finální úpravě stěn tedy ušetříme čas i peníze.
8Komplexní řešení
RigiStabil nabízí řešení z hlediska dlouhodobé životnosti a estetiky příček. Jako vhodný doplněk k deskám je možné použít speciální pásku EasyFlex PRO pro ošetření rohů a koutů, která je dokonale ochrání proti popraskání.
 
Close