G83

G83

  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan
  • Rodinné domy Goopan

Rodinný dům G 83 s dispozičním řešením 3+kk je vhodný pro rodinu s dítětem. Díky francouzským oknům Vám nabídne dostatek světla a krásný výhled.

Architektonické řešení

Přízemní dům, vhodný pro rodinné bydlení. Na modulárně řešené dispoziční ploše se nachází denní místnost s velkými prosklenými dveřmi na terasu, propojené s kuchyní a jídelnou. Ložnice, dětský pokoj, koupelna s WC se nacházejí v klidové zóně ze strany vstupu. Domek se zajímavě řešeným prostorem pro terasu, která spojuje obytnou zónu, s jednoduchou sedlovou střechou, a klidovou zónu, se střechou plochou, francouzskými okny. Nabízí se zasnění terasy textilní výsuvnou markýzou a parkovací stání v podobě samostatně stojícího přístřešku.

Technické řešení

Jedná se o stavbu z dřevěných stěnových panelů, vyrobených ve výrobně a montovaných na připravenou základovou desku. Dům je navržen jako nízkoenergetický s hodnotou U 0,15 W/m2K. Do stěn umisťujeme velmi kvalitní okna značky Internorm. Vytápění je řešené pomocí elektrické sálavé topné technologie firmy HeatFlow a o čerstvý vzduch v celém domě se postará rekuperační jednotka, která je již v základní ceně. Nad rámec ceny můžeme nabídnout fotovoltaické panely pro snížení nákladů na domácnost, vybudování komínu a krbových kamen nebo zřízení základové desky. Nabízíme provedení i v pasivním standardu s pomocí dotace Nová zelená úsporám a dotace E.On. Umístění domu je vhodné do rovinatého až mírně svažitého terénu.

Provozní náklady domu ENERGY

Náklady jsou počítány pro tři osoby


Tepelná ztráta domu 3,74 Kw
Náklady na vytápění 9.164,- Kč
Náklady na ohřev teplé vody 8.508,- Kč
Ostatní el. spotřeba a údržba 6.803,- Kč
Celkem náklady 24.475,- Kč / rok

Provozní náklady domu ENERGY PLUS

Náklady jsou počítány pro tři osoby


Tepelná ztráta domu 2,6 Kw
Náklady na vytápění 7.054,- Kč
Náklady na ohřev teplé vody 8.366,- Kč
Ostatní el. spotřeba a údržba 6.293,- Kč
Celkem náklady 21.713,- Kč / rok

Pro zákazníky E.ON je balíček ENERGY PLUS za stejnou cenu jako ENERGY.

Close